Ti-ai dorit vreodata sa nu fi trimis acel mail? Cel in care spuneai prostii din cauza ca ai baut prea mult sau cel cu multe greeli care ti-au scappat neobserrvate din cauza oboselii? :)
Gmail e atat de tare ca s-a gandit la o solutie pentru asta: poti instala un fel de add-on care daca e trecut de x noaptea si vrei sa trimiti un mail te pune sa faci niste exercitii de matematica. In noaptea asta prima serie am gresit-o, noroc ca da a doua sansa :))
![](https://1.bp.blogspot.com/-dse-J4VA8fc/TxtYTlIdCVI/AAAAAAAAG3k/YtVcRxZDYg8/s400/verificaregmail.jpg)
Cine testeaza care e limita?
Ah si mi-am mai amintit ceva tare ce stie Gmailul sa faca:
![](https://2.bp.blogspot.com/-CeZjk3Kazuw/TxtaQFO47GI/AAAAAAAAG3w/AQ4p4im9kHc/s400/gmail.jpg)
Gmail e atat de tare ca s-a gandit la o solutie pentru asta: poti instala un fel de add-on care daca e trecut de x noaptea si vrei sa trimiti un mail te pune sa faci niste exercitii de matematica. In noaptea asta prima serie am gresit-o, noroc ca da a doua sansa :))
![](https://1.bp.blogspot.com/-dse-J4VA8fc/TxtYTlIdCVI/AAAAAAAAG3k/YtVcRxZDYg8/s400/verificaregmail.jpg)
Cine testeaza care e limita?
Ah si mi-am mai amintit ceva tare ce stie Gmailul sa faca:
![](https://2.bp.blogspot.com/-CeZjk3Kazuw/TxtaQFO47GI/AAAAAAAAG3w/AQ4p4im9kHc/s400/gmail.jpg)
2 Comentarii